dla codzienności,  herbatka

Mixit – kreatywna zabawa jedzeniem!

O firmie Mixit usłyszałam całkiem przypadkiem, jakoś w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Zdrowe, pyszne musli, batoniki, ciasteczka, orzechy, saszetki do kieszeni i liofilizowane owoce. Jednak zapomniałam o niej i dopiero parę dni temu wróciłam na ich stronę i… przepadłam!

Już tutaj napiszę, że produkty kupiłam za własne pieniądze i wspomniana firma nawet nie wie o moim istnieniu, stąd możecie mieć pewność, że piszę z serca, tylko po to (a raczej aż po to), aby podzielić się z Wami wrażeniami.

Co takiego fajnego może być w musli, że piszę ten post?

Kreatywność, wybór i genialna zabawa!

Oprócz gotowych produktów (zakładka Gotowe Mixit), prezentów (miseczki, torba, bon upominkowy), możecie osobiście komponować Wasze musli, kasze i owoce!

Na przykładzie musli opiszę jaką genialną zabawą jest komponowanie własnych tub 🙂

Krok 1: Podstawa musli – 12 propozycji mieszanek ziaren i płatków

Krok 2: Owoce – 13 rodzajów suszonych owoców i 15 liofilizowanych

Krok 3: Orzechy – 12 rodzajów

Krok 4: Dodatki – 22 propozycji słodkich dodatków (czekolady, cukier, kawa, płatki w czekoladzie)

Krok 5: „Jakość produktu” – Podczas doboru składników cały czas kontrolujecie swoje zamówienie w oknie mieszanki, a system przelicza wartość odżywczą i proporcje składników.

Krok 6: Nazwa i tuba – Kreatywność w 100%, mianowicie wybieracie własną nazwę mieszanki, która będzie na opakowaniu, plus wybieracie w jakiej tubie chcecie, aby Wasze musli (lub inna skomponowana przez Was mieszanka) była zapakowana!

Należy wspomnieć, że każdy półprodukt i produkt jest dokładnie opisany i ma indywidualną cenę i wagę, dzięki czemu jesteście na bieżąco jeżeli chodzi o cenę końcową i wartość odżywczą.

Ja skomponowałam dla siebie 3 mieszanki musli i 1 kaszkę. I tak jak miło spędziłam czas podczas komponowania własnego musli, tak samo mogę je polecić jeżeli chodzi o walorny smakowe – są przepyszne!

Myślę, że każdemu jest miło tworzyć i widzieć tego efekty, tym bardziej jeżeli chodzi o jedzenie. Może być to przyjemna zabawa dla dzieci, które po skomponowaniu własnego musli (kaszki) i doborze opakowania, zapewne będą z chęcią wcinać śniadanie czy kolację 🙂

Ja wiem jedno – nie był to mój ostatni zakup na stronie mixit.pl 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: