dla codzienności,  herbatka

#legalne organy – The Organs

Moje dwie nerki, które nadal są w epoce kamienia (czyt. lubią przygarnąć kamienie) dzisiaj przywitały swojego nowego kumpla – Wesołą Nerkę.

Na firmę The Organs wpadłam przypadkiem na Instagramie i od razu postanowiłam kupić pluszaka.

Sklep ma w ofercie następujące narządy: jelito, krwinkę, macicę, mózg, nerkę, pęcherz moczowy, pierś, płuca, prostatę, serce, tarczycę, trzustkę, wątrobę, ząb i żołądek

Maskotka wykonana jest bardzo solidnie z materiałów i wypełnienia z certyfikatami (o czym możemy przeczytać na stronie). Mnie osobiście najbardziej podoba się idea przekazywania 5 zł z każdej maskotki na rzecz kolejnej, która powędruje do dzieci w szpitalu. Genialny pomysł!

Moja nerka jest w idealnych rozmiarach, aby podłożyć ją pod głowę i zatopić się w książce. Na stronie firmy znajdziecie organy w 3 wariantach: wesołe, zmęczone i wkurzone.

Maskotki są idealnym prezentem dla wielu naszych znajomych czy krewnych i w zależności od tego jaki „efekt” chcemy uzyskać, możemy wybrać pluszaka w danym wariancie.

Dla starego palacza, który na każdej rodzinnej imprezie wychodzi 5 razy „na pecika”, a jego kaszel słyszy sąsiednie miasto – zmęczone lub wkurzone płuca, albo płuca palacza (4 wariant maskotki)

Dla osoby zmagającej się z kamicą nerkową – wesoła nerka, dla podtrzymania na duchu podczas kolek nerkowych

Dla dziecka, które nie lubi myć zębów – radosny ząb (na zachętę), lub wkurzony ząb (jako przestroga i koszmar senny 🙂 )

Mam nadzieję, że o firmie The Organs będzie coraz głośniej, a pluszakowe narządy będą gościć w wielu domach…no i szpitalach.

PS. Wpis jest całkowicie prywatny!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: