o blogu i o mnie

Cześć i czołem! 🙂

Do pisania bloga siadam hmm… pewnie już 5 raz. Zawsze z zapałem, chęcią pisania wartościowych postów. Jednak zawsze brakowało „tego czegoś”, aby chcieć pisać dalej. Najpierw był to blog kulinarny – skasowałam posty. Potem stał się blogiem pracującej niani – i tutaj usunęłam jego zawartość. Dlaczego? Długo się zastanawiałam i doszłam do prostej przyczyny – pisałam pod innych nie dla siebie! Nie da się zadowolić wszystkich i nie da się pisać od serca bez włożonego serca. Chęć tworzenia swojej wirtualnej przestrzeni z krążącym po głowie pytaniem – Co oni sobie o mnie pomyślą? – wcześniej czy później musi się skończyć zamknięciem komputera i skasowaniem postów.
Dlatego od dzisiaj (takie małe postanowienie noworoczne) będę pisać to co siedzi mi w głowie i w sercu. Jeżeli komuś z Was się to spodoba – super. Jeżeli natomiast nie – też super.

Co będzie zawierał blog? Nie wiem… Jednak z czasem się przekonam, a wraz ze mną i Wy.

Jedno wiem na pewno – będzie to moja przestrzeń z moimi myślami i sposobami na życie, do której serdecznie Was zapraszam. Przecinki i kropki również będę stawiać po swojemu, ponieważ bardziej od zasad pisania zależy mi na przekazaniu siebie w kolejnych linijkach teksu.
Ponieważ jestem jedną z wielu mrówek w mrowisku trochę o sobie napiszę, ale może zrobię to w punktach, aby szybciej się czytało:

wiek: 28 (‘89)
zawód: fizjoterapeuta, edukator seksualny
hobby: czytanie książek, słuchanie muzyki (w tym country, etniczna, instrumentalna), gotowanie, pisanie do szuflady, oglądanie i czytanie bajek, robienie zdjęć, uciekanie do świata marzeń

Aaa…i najważniejsze – mój blog na pewno nie jest miejscem do hejtowania i obrażania innych czy mnie. Krytyka w życiu jest potrzebna, ale tylko ta konstruktywna. W mojej przestrzeni nie ma miejsca na negatywne emocje. Lepiej siebie wspierać niż deptać.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Basia

Jeżeli zastanawiasz się czy do mnie napisać – napisz! 

herbatkaubachny@wp.pl